Calculator: The Game

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 95.2 MB
  • Version 1.3.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Simple Machine
Sayısal veriler ile kendinize eğlenceli bir oyun alanı sunmak için Calculator: The Game mobil oyununa sahip olabilirsiniz.

Calculator: The Game mobil oyunu diğer mobil oyunlara göre biraz farklı bir oyun içeriğine sahiptir. Sayısal zekanızı ön plana çıkartacağınız ve işlem becerinizi üst seviyelere taşıyacağınız Calculator: The Game mobil oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

Oyunumuzda sayısal veriler ile ilgileneceğinizden işlem yeteneğinizi de geliştirebilirsiniz. Calculator: The Game mobil oyununu cep telefonunuza indiriyorsunuz daha sonrasında ise sevimli oyun asistanı sizlere yardım ediyor. Sevimli asistanın adı Clicky adı verilen asistan sizlere yardım edecek. Hem sayısal verilerle eğitim alıyorsunuz hem de eğlenceli anlar yaşayacağınız Calculator: The Game  mobil oyununa sizde ücretsiz olarak sahip olun. 

Oyunumuzu hem siz hem de çocuklarınıza oynatabilirsiniz. Çocukların sayısal zekalarını geliştirmek için muhteşem bir oyun olduğunu düşündüğüm Calculator: The Game mobil oyunu ilk etap da basit gibi görülebilir fakat oyunumuz da ilerleme kat ettikçe göreceksiniz oyun zorlaşıyor. Fakat oyunumuzun bu zorluğu sizleri yıldırmasın, bu sizleri oyuna daha çok bağlıyor ve oyundan daha fazla keyif almaya başlıyorsunuz. 

Daha Fazla Göster
Calculator: The Game indir
DİĞER SÜRÜMLER